X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Panelingo Yazılım


Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber kişisel ihtiyaçlarımız ve firma ihtiyaçları da değişti. Tamamen teknoloji odaklı ihtiyaçlara sahip olduk. Panelingo yazılım da bu ihtiyaçları karşılayan bir yazılım firması.
Özellikle yazılım konusunda iyi ve başarılı bir firma bulmak gerekiyor. Aktif, dinamik, özgün, yeni ve yeniliklere açık firma bulmak ise çok zor. Panelingo, bu zorluğu kolaya çevirmek için hizmetinize girdi. Tamamen müşteri odaklı, müşterisini dinleyen ve anlayan, her türlü ihtiyaca yanıt veren bir yazılım firması.

Panelingo Yazılım Hizmetleri


Panelingo yazılım; kurumsal site çalışması, web tasarım, sosyal medya hizmetleri, seo çalışması, alan adı, hosting sağlama gibi hizmetlerin tamamını sağlar.
İnternet üzerinden iş yapmak çoğunlukla aşamalı bir durum. Güvenilir hizmet almak, verdiğiniz paranın karşılığını görebilmek çok zor. Örneğin bir firmadan web site tasarımı istediniz. Firma size bir web site tasarladı ve parasını ödediniz. Fakat bir de baktınız ki alan adının firmanızla alakası yok. Web sitesinde seo çalışması yapılmamış ve arama sayfalarında siteniz çıkmıyor. İstediğiniz tasarım yapılmış fakat web site çok ağır çalışıyor. Bu gibi sorunlar karşısında yardım talep ettiğinizde yardım dahi alamayabilirsiniz. İşte Panelingo yazılım tüm sorunlarınıza yanıt vermek için geldi! Kesinlikle bahsettiğimiz problemlerin hiçbirini Panelingo yazılımda görmezsiniz!
Panelingo yazılım tasarladığı web sitesinde son aşama olarak test yapar. Bu testte üretilen web site hiç kimseye açılmadan yalnızca tasarımcı ile alıcının göreceği şekilde olur. Alıcı web sitesini kontrol eder. Eğer istediği gibi tasarım ve yazılım yapılmışsa onaylanır. Alıcının istediği gibi değilse Panelingo yazılım en iyisi olana kadar üretime devam eder.
Panelingo yazılım çağımızın en büyük getirisi olan sosyal medya alanında da hizmet veren bir yazılım şirketidir. Youtube, instagram, twitter, facebook gibi tüm dünyanın aktif olduğu uygulamalarda hizmet verir. Bu hizmetin kolları müşterinin talebine göre değişmektedir. Takipçi, beğeni, izlenme satın alma konularında başarılıdır. Kesinlikle hiç kimse takipçilerinizin gerçek mi yoksa alınmış mı olup olmadığını anlamaz.
Yazılım işi dışardan gözüktüğü kadar kolay değildir. Kodlamalar yapmak ve hosting sağlamak bazen saatler, bazen de günler sürer. Bunun için sabırlı olmak ve yorulmadan işlemlere devam etmek gerekir. Oluşturulan kurumsal web site çalışmasının alıcı firma odaklı olması şarttır. Web site içeriğinin tamamen alıcı firmaya hitap etmesi gerekir. Kurumsal firma web sitesi birtakım özelliklere sahip olmalıdır. Örneğin kalabalık olmayan ama kalitesini koruyan bir içerik, canlı görseller, göz yormayan renkler vb.
Ayrıca bir web sitesi kurulumunda seo çalışması da en önemli aşamalardan biridir. Doğru seo çalışması ile Google ya da Yandex gibi arama sayfalarında en üst sıralara çıkabilirsiniz. En üst sıralara çıktığınız zaman da tıklanma oranınız artar. Panelingo yazılımın seo çalışmasında çok başarılı olduğu bilinen bir gerçektir.

Panelingo Yazılım Fiyatları


Panelingo yazılım bünyesinde çalışan herkesi titizlikle seçen bir firmadır. Özgün, yetenekli, eğitimli, başarılı, yeniliklere açık, sabırlı, dinamik ve genellikle genç isimlerle çalışır. Çalışanların kişisel özellikleri ürettikleri web sitesinden ve yaptığı çalışmalardan zaten kendini belli eder. Panelingo yazılımın ne kadar başarılı olduğunu görmek için bir kez çalışmanız yeterli olur. Çalışma şeklini ve ürettiklerini gördükten sonra zaten sürekli çalışmak isteyeceksiniz!
Panelingo yazılım hizmet ücretleri diğer firmalara göre daha uygundur. Bu nedenle de tercih sebebidir. Çoğu işletme kurumsal web tasarımı, seo çalışması, hosting gibi hizmetlerde uygun fiyat arar. Panelingo yazılım da kalite ve fiyat uygunluğunu harmanlamış bir firmadır. Her türlü alıcı isteğini son derece başarılı şekilde tamamlar.


Powered by WISECP
Top