X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Smm Panel Nedir ?

AnasayfaYazılarSmm Panel Nedir ?

Smm Panel Nedir?

Smm paneller; içlerindeki kullanıcı çerezleri sayesinde satış yapmalarıyla tanınırlar. Smm paneller, toplu satış yaptıkları için fiyatları diğer panellere kıyasla daha ucuzdur. Kısacası, Smm paneller gerçek hayattaki toptancılara benzemektedir. Bununla birlikte, sanal toptancılar, diğer paneller için ana bayi işlevi görürler. Diğer panellerin kullanıcı toplamasına gerek kalmadan satış yapmalarını kolaylaştırırlar. Bu sayede, diğer panel sahipleri ciddi avantaj elde ederler. Özellikle, Instagram panel sahipleri, Smm panel aracılığıyla hizmet verdiklerini dile getirmezler. Çünkü, söyledikleri takdirde kullanıcıların hizmetleri kendilerinden almak yerine daha ucuz olan panellerden alacaklarını tahmin ederler.

Hangi Smm Panelleri Tercih Edilmelidir?

Smm panel tercihleri konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. En önemli nokta ise hiç şüphesiz ödeme yöntemleridir. Bitcoin veya diğer paralarla yapılan ödemeleri kabul eden paneller, genellikle dolandırıcılık amacıyla kurulmuş panellerdir. Bu tip paneller, kendilerini anonim hale getirmeleriyle bile bunu belli ederler. Bir diğer önemli nokta da; sitenin sertifikaya sahip olup olmaması konusudur. Çünkü, sertifika bir sitenin güvenliği için çok önemlidir. Sertifika sayesinde, kişilerin güvenliği tam anlamıyla sağlanmış olur. Kişisel verilerin güvenli bir biçimde saklanmasını sertifika sayesinde gerçekleşir. Bu veriler arasında kişisel bilgiler ve telefon numarası da olduğu için kullanıcıların bu konuda dikkatli olmaları ve zorunlu olmadıkları takdirde bu tip sitelere kişisel bilgileriyle giriş yapmamaları önerilmektedir.

Smm Panelde Siparişler Nasıl ve Neye Göre Verilir?

Smm panellerin sipariş oluşturma aşamaları oldukça basittir. Aşamalar; kategori seçimiyle başlar, servis seçimiyle devam eder, link girişi ve gönderilecek miktarın belirtilmesiyle tamamlanır. Bu aşamaları tamamladıktan sonra siparişler oluşturulur ve bitmesi beklenir. Bununla birlikte, Smm panellerin %90'ı otomatiktir. Kısacası API ile çalışır. %10'luk kısmı ise manuel olarak çalışır. Ayrıca, API ile oluşturulan siparişlerde 7/24 sipariş vermek mümkündür. Manuel panellerde ise belirli saatlerde teslim yapılmaktadır. API ise; Application Programming Interface olarak bilinir. API; programlar arası haberleşmeyi gerçekleştiren bir ara yüzdür. Kullanıcılar, API sayesinde uzaktaki panellerinden otomatik sipariş oluşturmakla birlikte, sipariş durumunu kontrol edip güncelleme ve bakiye sorgulama gibi işlemler gerçekleştirebilirler.


Powered by WISECP
Top