X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Smm Panelde Nasıl Satış Yapılır ?

AnasayfaYazılarSmm Panelde Nasıl Satış Yapılır ?

Smm panel; günlük hayatta karşılaştığımız toptancılara benzer. Sanal toptancılar olarak adlandırılan panel sahipleri, ana bayi olarak işlev görmektedir. Smm panel sayesinde, kullanıcı toplamaya gerek kalmadan satışlar yapılabilir. Smm panel kullanmak için, öncelikle belirtilen siteye üye olmak gereklidir. Siteye üye olunduktan sonra giriş yapıp bakiye yükle butonuna tıklanmalıdır. Bakiye yüklenmeden önce mutlaka fiyat listesine bakılmalıdır. Ardından, kişi istediği hizmeti seçerek sipariş verebilir. Hizmeti başarısız olanların bakiyeleri geri yüklenmektedir.

Smm Panelde Satışlara Nasıl Başlanır?

Bunu bir örnekle açıklayabiliriz. Bir kişinin datasının olmadığını ve keşfettiği kaliteli ve hesaplı bir sağlayıcı ile anlaştığını varsayalım. Önce ürünleri eklemek ve her ürünü API ile bağdaştırmak gerekir. Bu arada, kullanıcı, kendisine bir demo hesap açıp sistemi mutlaka test etmelidir. Bunun sonrasındaki işlemler sadece EFT ve havale ile yürümez. Günümüz, teknoloji devri olduğundan dolayı, çoğu kişi kredi kartından veya mobil ödeme yaparak hizmet satın almak istiyor. Bu işlem için, kullanıcının karşısına iki firma çıkmaktadır. Bunlar, Paywant ve PayTR olarak bilinmektedir. Türkiye'de hizmet veren panellerin çoğu online ödeme seçeneği olarak bu iki firmayı kullanırlar. Ancak, PayTR'den vergi mükellefi olmadan hesap oluşturmak mümkün değildir. Paywant'ta ise kullanıcı başvuru yaptıktan sonra sitesi incelenir, uygun görüldüğü takdirde hesabı onaylanır. Paywant başvurularında kişiye siteyi ne zaman açtığı ve aylık gelirinin ne olduğu gibi sorular sorulmaktadır.

Smm Panel Script

Smm Panelde Nasıl Kar Edilir?

Bunu bir örnekle açıklayalım. Kullanıcının, Paywant ile anlaştığını varsayalım. Bundan sonrasında kişinin sitesi tam anlamıyla Smm panel olmuştur. Kişinin anlaştığı API sağlayıcısında Instagram Türk beğeni 10 kuruş ise, kullanıcının bunun üstüne karını koyarak satması gerekecektir. %100 kar oranı pek tavsiye edilmez, çünkü fiyatlar diğer Smm panellere göre çok daha yüksek olur. %50 veya %60 gibi oranlar daha iyi olmaktadır. Bu oranla, kişiye gelen 100 TL bakiyenin 50 veya 55 TL'si kişinin, geri kalanı ise servis sağlayıcısının olacaktır. Bu sayede, kişi gün içerisinde ciddi kar elde edecek ve kişinin siparişleri aksamamış olacaktır.


Powered by WISECP
Top