X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

SMM Panel Scriptleri

AnasayfaYazılımlarSMM Panel Scriptleri

SMM Panel Scriptleri

Dünya'da Tek! En Gelişmiş Sistem
Smm Panel Scripti - Dünyanın En Gelişmiş ve İyi Sosyal Medya Hizmetleri Scripti

Smm Panel Scripti - Dünyanın En Gelişmiş ve İyi Sosyal Medya Hizmetleri Scripti

$35.86

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

1- SMM nedir?
SMM, açılışıyla Social Media Marketing yani Sosyal Medya Pazarlama veya Pazarlamacılığı olarak bilinmekte.
Bu sektör, forumdaki Instagram konusundaki çoğu ilandan farklı. Bu hizmeti genellikle şahıslar veya şirketler özel olarak vermekte.
Amaçları bir şirketin veyahut bir markanın etkisel değerini arttırmak ve müşteri erişimini arttırmasına yardımcı olacak sosyal medya işleridir.

2- SMM Panel nedir?
Şimdi gelelim, çoğumuzu ilgilendiren ve bazılarımızın merak ettiği hususa. SMM Panel, ön ekini 1 numaralı sorudan almaktadır.
Yine Sosyal Medya Pazarlamacağını Panel'i diye açılır. Bu tek Instagram'da etkili değildir, Facebook, Twitter, YouTube ve kullandığınız neredeyse tüm sosyal ağlara imkanlar sağlar.
Bunun içerisinde Website trafiği gibi alternatif çözümlerde yeralmaktadır. Çoğunlukla dışarıdan satın aldığımız takipçilerin veya beğenilerin daha ucuzu karşımıza çıkar bu panellerde.
Sebebini şöyle yorabiliriz, toptan alım her zaman sizlere daha ucuza gelmektedir. Bu panellerde bakiye yükleyip, harcamalar yaparız. Kimisinde bakiye yükleme sınırı 10TL, kimisinde 20TL.
Memnun kalırsak kullanmaya devam ederiz, hatta aşırı memnunsak ve bu işi yapıyorsak küçük bir API bağlantısıyla o panel ile bağ kurup; ortak satış çerçevisinde yer alma fırsatı elde ederiz.

3- SMM Panel satın almak ile kiralamak arasında ne fark var?
Çok fark gözükmeyebilir sizlere fakat aralarında baya bir fark var. Eğer SMM Panel'i satın alırsanız, (ki kesinlikle lisanslı orjinal bir SMM Panel satın almanızı öneriyoruz.) kurulumunuzu yaptıktan sonra güzelim bir sistem sizleri bekliyor. Site üzerinde istediğiniz alanı değiştirebilir, varsa CSS, JS bilginiz kafanıza göre marjinal ve orjinal bir tasarım elde edebilirsiniz.
Aman dikkat, her işleminizde yedek almayı unutmayınız çünkü SMM Paneller bildiğimiz scriptlerden çok farklı şekilde kodlanmaktadır. Hosting'ini, SSL'ini ve domainini siz karşılıyorsunuz. Ama kiralamayı tercih ederseniz, hosting'i menüden çıkarıp size SSL ve domain kalmaktadır. (Bazı sağlayıcılar SSL'i kendi karşılamakta.) Burada yapacağınız işlemler kısıtlı. FTP veyahut cPanel'e herhangi bir erişiminiz yok. Dosyalar üzerinde öyle gelişi güzel oynayamazsınız, ki hatta bazı sağlayıcılar ile sadece anlaşmalı API'leri bağlayabilirsiniz. Buda sizi biraz rahatsız edici olabilir ve ilk kiralama bedelini ödedikten sonra farklı bir sağlayıcı arayışına girebilirsiniz. Vatanını ve milletini seven birisi olarak söylemekteyim ki biz vatandaşların SMM Panel konusunda biraz daha çalışması gerekmekte. Şuan hiç bir Türk vatandaşımız Drip-Feed denilen (süreli sipariş) teknolojisini elde edememekte. Yeteneğimiz var, bu forumda her bir arkadaşın ayrı ayrı yetenekleri var fakat maalesef bazı konularda yetersiz kalıyoruz. "Sen ne yapıyorsun?" diye soracak olanlara ben şuanda bir yurtdışı sağlayıcısından kiralama yapmaktayım. Kullandığım sağlayıcı verdiği yönetici paneli üzerinden CSS kodlarıyla, JS kodlarıyla ve site içeriğiyle oynamamıza müsade etmekte. Elbette bir vatandaşımız "alın size full fonksiyon bir script" dediği anda değiştiririm. Fazlada uzatmayalım.

4- SMM Panel'de nasıl satış yapacağım, nasıl kar elde edeceğim?
Şimdi datanız yok diyelim, bulduğunuz kaliteli ve hesaplı bir sağlayıcı ile anlaştınız vs. Ürünlerimizi bir güzel ekledik, her ürünü API ile'de bağdaştırdık. Bu arada kendinizde bir demo hesap açıp, sisteminizi mutlaka test ediniz. Ardından işlemler maalesef sadece havale/eft ile yürümemekte.
Günümüz teknoloji çağı olduğu için adam direkt olarak kredi kartından veyahut mobil ödeme yaparak sizden hizmet satın almak istiyor. Bunun için iki firma çıkar karşınıza (başlıca ve en sık tercih edilen) birincisi Paywant, diğeri PayTR. Türkiye'de hizmet veren çoğu paneller online ödeme yöntemi olarak bu iki firmayı tercih ederler.
Fark ne? diye sorucak olursanız, vergi mükellefi olmadan PayTR'den hesap oluşturamıyorsunuz. Bu yüzden Paywant'a yönelebilirsiniz, Paywant'ta başvurunuzu yaptıktan sonra sitenizi incelerler ve uygun görürlerse onaylanır hesabınız. Paywant başvurularında sizlere "siteyi ne zaman açtınız?", "aylık geliriniz nedir?" gibi sorular sorulmaktadır; dikkat ediniz.

Varsayalım ki Paywant ile anlaştınız. Artık siteniz tam profesyonel bir SMM Panel oldu. Anlaştığınız API sağlayıcısında Instagram Türk Beğeni eğer 10 kuruşsa siz bunun üstüne kârınızı koyup satmanız gerekmektedir. %100 kâr oranını pek tavsiye etmiyorum çünkü diğer SMM Panellere göre fiyatları çok yüksek olmaktadır. Bu yüzden %50-%60 gibi oranlar sizin için sağlıklı olacaktır. Bu şekilde size gelen yüklediği 100TL bakiyenin ortalama 50TL'si veyahut 55TL'si sizin olucaktır, geri kalanı servis sağlayıcısına kalacaktır. Örneğin tüm ürünlerinizi, %50 bir oranla eklediniz ve 100TL, 50TL, 50TL, 200TL, 100TL gibi para girişleri oldu gün içerisinde. Hiç kafanızı bulandırmayın tüm bakiyeleri toplayın, eder 500TL. E sizdeki ürünler %50 orandı. Bu şekilde direkt 250TL'sini servis sağlayıcısına vererek hem hiç bir kullanıcı sizin servis sağlayıcısındaki bakiyenizi boş yere tüketmek hem siparişleriniz aksamaz hemde 1-2 gün sonra hesap yaparken "ulan bu bakiye nasıl bitti" diyip işten soğumanıza gerek kalmaz.


Powered by WISECP
Top